Śpiewamy dla Łukasza

Gravitacja Śpiewamy dla Łukasza

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/860453174383436/

Jesteś reprezentantem kraju, multimedalistą mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych, masz prawie 18 lat, marzenia, plany, jesteś ambitny, ale jednocześnie skromny, powoli wkraczasz w najważniejszy i najpiękniejszy okres swojego życia i kariery sportowej. Napotkane przeszkody bez względu na rozmiary mijasz bez najmniejszego wysiłku, jakby ich nawet nie było, życie jest piękne i takie przecież zawsze będzie... otóż nie! Wszystko się zmienia w ułamku sekundy i nic już nie będzie takie same jak wcześniej... 
Rozpoczynasz kolejną walkę, ale niestety już nie na macie, a stawka jest dużo większa niż złoty medal olimpijski… rozpoczynasz walkę o swoje życie.
W tej walce, na pomoc przychodzimy i my, my czyli śpiewaczki i śpiewaki specjalnie zaproszeni, oraz wszyscy ci którzy pojawią się już 31 Stycznia (Piątek) na koncercie/karaoke dla Łukasza.
Startujemy o godzinie 20:00 gdzie rozpocznie się oficjalne występy zaproszonych śpiewaków i śpiewaczek, a po oficjalnej części planujemy otwarte karaoke. Rezerwujcie sobie wolny czas na ten piątkowy wieczór. Gravitacja, Katowice ul. Gliwicka 44 Start 20:00.
Już teraz możesz przelać Łukaszowi potrzebne środki na konto rzutki www.zrzutka.pl/39kszw. Dziękujemy :)